Aktualności
SILESIANA 2009 (14-15 listopada, Katowice)

Za nami kolejne zmagania podczas zawodów Pucharu Polski w sprincie oraz Pucharu Europy ESDRA Off-Snow - SILESIANA 2009 w Wyścigach Psich Zaprzęgów Dryland 2009 w Katowicach.

Corocznym gospodarzem imprezy są kluby Travois i Husky Fan.

Tym razem mniej licznie, ale nie mniej walecznie podjęliśmy rywalizację pod banderą GREY'a w klasach bikejoring na rowerze, SC1, DO i C0.
Zawodnicy Greya grzęźli w błocie, pływali w kałużach, jednak wspierali się nawzajem i dali z siebie wszystko, aby kolejny raz zasłużyć na zwycięstwa.
W klasach indywidualnych mamy dwa medale!

W bikejoring kobiet nadrabiając stratę dnia pierwszego na najwyższym stopniu podium stanęła Beata Pawłowska z niezawodną Lejką. Kolejny raz obie pokazały wygraną na miarę Mistrza Europy. W tej samej dyscyplinie wśród mężczyzn po niewielkiej stracie drugiego dnia brąz zdobył Michał Świderski. Michał równie znakomicie pokonał trasę z psim Giro&BomberTeam'em zajmując 2 miejsce w klasie D0, w której niestety nie udało się ukończyć rywalizacji Asi Wiśniewskiej.
W liczniejszych zaprzęgach w klasie C0, z czterema czworonogami, świetnie jechał Paweł Zieliński, na podium zajmując 3 lokatę.

Klub Grey ma nowy powód do dumy, gdyż podczas tych zawodów trzeci raz w Lidze Zaprzęgowej wystartowała Kalina Stawnicka kończąc rowerową rywalizację na 1 miejscu podium! Tym samym otrzymała licencję uprawniającą do startów w Pucharze Polski w dyscyplinie bikejoring. Kalina trzymaj formę i ogromne GRATULACJE!!!

I tym razem nasze dzieci pokazały, że potrafią się bawić w błotku w maszera. W Pucharze Samojeda w klasyfikacji Dzieci Starszych najszybszy okazał się Olek Paczyński, w Dzieciach Młodszych jako pierwsza dobiegła Malwinka Mroczkowska za nią wbiegła na metę Martynka Paczyńska.

Serdecznie dziękujemy Ali i Asi Kubiczek za asystę podczas biegu z naszym narybkiem oraz Grześkowi Hachoł za pożyczenie wózka i wszystkim, którzy pomagali na starcie, mecie, podczas całego wyścigu.

Drużyna Greya zadowolona z psiej formy i usatysfakcjonowana wynikami solidnie przygotowuje się do rywalizacji podczas Mistrzostw Polski w Kcyni. Do zobaczenia!