Aktualności
Zawody w Biłgoraju
W niedzielę 20.września odbyły sympatyczne kameralne przedsezonowe zawody w Biłgoraju. Zgromadziły sporą grupkę 60 musherów. Klub "Grey" reprezentowany był przez pięcioro zawodników. Puchar Prezydenta Biłgoraja dla najszybszego zaprzęgu zdobył  Maciek Wodziłski zwyciężając w klasie C0. Drugie miejsce w tej samej klasie zdobyła Asia Wodziłska a czwarte Paweł Zieliłski. Mieliłmy też na tych zawodach dwa debiuty. Pierwszy to start i brązowy medal juniorki Marleny Błach w seniorskiej konkurencji D0. Drugi to występ Kasi Sternik w BJK gdzie zdobyła czwarte miejsce. Klubowo-rodzinna sztafeta zajęła również czwarte miejsce w gronie siedmiu startujących zespołów. Zawody odbyły się w wyjątkowo miłej i przyjacielskiej atmosferze. Dziękujemy za to Jackowi Kurczoniowi, który będąc również debiutantem w gronie organizatorów zawodów wywiązał się doskonale ze swych obowiązków.